Ekstraklasa | 2017-08-11 22:34:37 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: legia.com
Legia Warszawa pewnie rozprawiła się z Piastem Gliwice w 5. kolejce LOTTO Ekstraklasy. Mistrzowie Polski wygrali 3:1 po bramkach Dominika Nagya, Krzysztofa Mączyńskiego i Guilherme.
Legia Warszawa - Piast Gliwice 3:1 (1:0)
Bramki: Nagy 17', Mączyński 78', Guilherme 80' - Papadopulos 89'
Żółte kartki: Jędrzejczyk, Moulin - Sedlar, Dziczek, Mak, Żivec.
Legia: Malarz - Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan, Guilherme (Hlousek 68') - Moulin, Mączyński - Kucharczyk, Hamalainen (Kopczyński 72'), Nagy - Chukwu (Sadiku 58')
Piast: Szmatuła - Pietrowski, Sedlar, Hebert, Konczkowski - Dziczek, Gojko (Mak 58'), Vassiljev, (Papadopulos 21') Zivec - Jankowski (72' Barisić)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.