Ekstraklasa | 2017-08-06 18:02:43 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: sandecja.com.pl
Cztery kolejki czekaliśmy na pierwsze zwycięstwo Sandecji w LOTTO Ekstraklasie. Podopieczni trenera Radosława Mroczkowskiego pokonali nie byle kogo, bo aktualnego Wicemistrza Polski oraz dotychczasowego lidera, Jagiellonię Białystok.
Jagiellonia Białystok - Sandecja Nowy Sącz 1:3 (1:1)
Bramki: Cillian Sheridan 35' - Aleksander Kolew 25', Mateusz Cetnarski 50', Wojciech Trochim 86' (k).
Żółte kartki: Bartosz Kwiecień, Guilherme (Jagiellonia).
Jagiellonia: Marián Kelemen - Łukasz Burliga (83' Bartosz Kwiecień), Ivan Runje, Guti, Guilherme - Fedor Černych, Rafał Grzyb (78' Karol Świderski), Taras Romanczuk, Martin Pospíšil, Arvydas Novikovas - Cillian Sheridan (74' Łukasz Sekulski).
Sandecja: Michał Gliwa - Lukáš Kubáň, Dawid Szufryn, Plamen Krachunow, Patrik Mráz (46' Filip Piszczek) - Adrian Danek, Michal Piter-Bučko, Bartłomiej Kasprzak, Mateusz Cetnarski (64' Wojciech Trochim), Tomasz Brzyski - Aleksandyr Kolew (71' Bartłomiej Dudzic).
Sędziował: Szymon Marciniak (Płock).
Widzów: 11 399.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.