Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-08-06 18:02:43 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: sandecja.com.pl

Sandecja odniosła pierwsze zwycięstwo w LOTTO Ekstraklasie

Cztery kolejki czekaliśmy na pierwsze zwycięstwo Sandecji w LOTTO Ekstraklasie. Podopieczni trenera Radosława Mroczkowskiego pokonali nie byle kogo, bo aktualnego Wicemistrza Polski oraz dotychczasowego lidera, Jagiellonię Białystok.

Jagiellonia Białystok - Sandecja Nowy Sącz 1:3 (1:1)

Bramki: Cillian Sheridan 35' - Aleksander Kolew 25', Mateusz Cetnarski 50', Wojciech Trochim 86' (k).

Żółte kartki: Bartosz Kwiecień, Guilherme (Jagiellonia).

Jagiellonia: Marián Kelemen - Łukasz Burliga (83' Bartosz Kwiecień), Ivan Runje, Guti, Guilherme - Fedor Černych, Rafał Grzyb (78' Karol Świderski), Taras Romanczuk, Martin Pospíšil, Arvydas Novikovas - Cillian Sheridan (74' Łukasz Sekulski).

Sandecja: Michał Gliwa - Lukáš Kubáň, Dawid Szufryn, Plamen Krachunow, Patrik Mráz (46' Filip Piszczek) - Adrian Danek, Michal Piter-Bučko, Bartłomiej Kasprzak, Mateusz Cetnarski (64' Wojciech Trochim), Tomasz Brzyski - Aleksandyr Kolew (71' Bartłomiej Dudzic).

Sędziował: Szymon Marciniak (Płock).

Widzów: 11 399.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane