Ekstraklasa | 2017-08-04 22:58:48 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: wisla.krakow.pl
W starciu 4. kolejki Lotto Ekstraklasy przyszedł czas na derby Wiseł. Na Stadionie im. Kazimierza Górskiego płocka Wisła gościła Białą Gwiazdę w pierwszym spotkaniu obu zespołów w ciągu tygodnia. Pierwsza odsłona ligowo-pucharowego dwumeczu zakończyła się pomyślnie dla krakowian, którzy po bramce Carlosa Lópeza w 96. minucie pokonali Nafciarzy 1:0. To kolejne zwycięstwo podopiecznych Kiko Ramíreza w doliczonym czasie gry.
Wisła Płock - Wisła Kraków 0:1 (0:0)
0:1 López 90+6’
Wisła P.: Kiełpin - Stefańczyk, Byrtek, Sielewski, Stępiński - Reca, Rasak, Furman, Merebashvili (90+5’ Pârvulescu - Lebedyński (76’ Dźwigała), Biliński (66’ Piątkowski)
Wisła K.: Cuesta (55’ Buchalik) - Cywka, Głowacki, González, Sadlok - Boguski (69’ Bartosz), Vélez, Brlek, Małecki - Brożek (78’ Halilović), López
Żółte kartki: Boguski, Głowacki
Sędziował: Bartosz Frankowski z Torunia
Widzów: 5 001
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.