Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-08-04 22:58:48 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: wisla.krakow.pl

Kiko time

W starciu 4. kolejki Lotto Ekstraklasy przyszedł czas na derby Wiseł. Na Stadionie im. Kazimierza Górskiego płocka Wisła gościła Białą Gwiazdę w pierwszym spotkaniu obu zespołów w ciągu tygodnia. Pierwsza odsłona ligowo-pucharowego dwumeczu zakończyła się pomyślnie dla krakowian, którzy po bramce Carlosa Lópeza w 96. minucie pokonali Nafciarzy 1:0. To kolejne zwycięstwo podopiecznych Kiko Ramíreza w doliczonym czasie gry.

Wisła Płock - Wisła Kraków 0:1 (0:0)
0:1 López 90+6’

Wisła P.: Kiełpin - Stefańczyk, Byrtek, Sielewski, Stępiński - Reca, Rasak, Furman, Merebashvili (90+5’ Pârvulescu - Lebedyński (76’ Dźwigała), Biliński (66’ Piątkowski)

Wisła K.: Cuesta (55’ Buchalik) - Cywka, Głowacki, González, Sadlok - Boguski (69’ Bartosz), Vélez, Brlek, Małecki - Brożek (78’ Halilović), López

Żółte kartki: Boguski, Głowacki

Sędziował: Bartosz Frankowski z Torunia

Widzów: 5 001

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane