Ekstraklasa | 2017-08-01 22:49:33 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa
Przebywający od wczoraj w Nowym Sączu Freddy Adu przeszedł dzisiaj szereg testów medycznych. Badania prowadzone były pod okiem dr Tomasza Cisonia z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej jednak po szczegółowej analizie wyników postanowiono podziękować zawodnikowi - poinformował Marcin Rogowski, rzecznik prasowy MKS Sandecja S.A.
Freddy Adu nie zagra w środę sparingowego meczu w drużynie rezerw Sandecji z Hartem Tęgoborze a dalsze negocjacje z piłkarzem nie będą prowadzone.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.