Ekstraklasa | 2017-07-30 00:59:26 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: gornikzabrze.pl
Górnicy pokonali w meczu 3. kolejki Lotto Ekstraklasy Wisłę Kraków. Był to drugi mecz bieżącego sezonu rozgrywany na zabrzańskiej Arenie, drugi wygrany i wreszcie drugi z kompletem publiczności na trybunach. To był również wielki wieczór dla Igora Angulo, który zdobył wszystkie trzy bramki dla Trójkolorowych.
Górnik Zabrze – Wisła Kraków 3:2 (1:0)
1:0 - Angulo, 38 min (asysta Kurzawa)
1:1 - Boguski, 48 min (asysta Wojtkowski)
2:1 - Angulo, 52 min (asysta Kurzawa)
3:1 - Angulo, 54 min (bez asysty)
3:2 - Bartosz, 87 min (asysta Małecki)
Sędziował: Szymon Marciniak (Płock). Widzów: 22 708.
Górnik: Loska – Wolniewicz, Wieteska, Suarez, Koj – Kądzior (69' Matuszek), Ambrosiewicz (80' Nowak), Żurkowski, Kurzawa - Angulo, .Ł. Wolsztyński (66' Ledecky) Trener: Marcin BROSZ.
Wisła: Cuesta – Cywka, Głowacki, Gonzalez, Sadlok – Boguski (70' Bartosz), Velez (84' Halilović), Brlek, Wojtkowski (56' Brożek), Małecki – Carlitos. Trener. Kiko RAMIREZ.
Żółte kartki: Gonzalez, Gowacki, Velez (Wisła)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.