Ekstraklasa | 2017-07-29 20:09:58 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: legia.com
W meczu 3. kolejki LOTTO Ekstraklasy Legia Warszawa pokonała przed własną publicznością Sandecję Nowy Sącz 2:0. Bramki dla mistrzów Polski zdobyli Kasper Hamalainen i Michał Kucharczyk.
Legia Warszawa - Sandecja Nowy Sącz 2:0 (0:0)
Bramki: Kasper Hamalainen 72', Michał Kucharczyk 90+5'
Czerwona kartka: Baran 20'
Legia: Malarz - Jędrzejczyk, Czerwiński, Pazdan, Hlousek (Hamalainen 68') - Kopczyński, Mączyński (Moulin 71') - Kucharczyk, Pasquato (Guilherme 54'), Nagy - Sadiku
Sandecja: Gliwa - Kuban, Szufryn, Piter Bucko, Brzyski - Dudzic (Korzym 75'), Baran, Kasprzak, Trochim (Krachunov 25'), Mraz (Kolev 54') - Piszczek
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.