Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-07-29 20:09:58 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: legia.com

Trzy punkty zostają w Warszawie

W meczu 3. kolejki LOTTO Ekstraklasy Legia Warszawa pokonała przed własną publicznością Sandecję Nowy Sącz 2:0. Bramki dla mistrzów Polski zdobyli Kasper Hamalainen i Michał Kucharczyk.

Legia Warszawa - Sandecja Nowy Sącz 2:0 (0:0)

Bramki: Kasper Hamalainen 72', Michał Kucharczyk 90+5'

Czerwona kartka: Baran 20'

Legia: Malarz - Jędrzejczyk, Czerwiński, Pazdan, Hlousek (Hamalainen 68') - Kopczyński, Mączyński (Moulin 71') - Kucharczyk, Pasquato (Guilherme 54'), Nagy - Sadiku

Sandecja: Gliwa - Kuban, Szufryn, Piter Bucko, Brzyski - Dudzic (Korzym 75'), Baran, Kasprzak, Trochim (Krachunov 25'), Mraz (Kolev 54') - Piszczek

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane