Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-07-23 20:44:02 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: gornikzabrze.pl

Przegrana Górnika w doliczonym czasie

O wielkim pechu mogą mówić piłkarze Górnika, którzy przegrali w Białymstoku 1:2, choć do 70 minuty wynik był korzystny dla podopiecznych Marcina Brosza. Gospodarze oba gole strzelili z rzutów karnych. Drugi z nich był bardzo kontrowersyjny. To pierwsza przegrana Górnika po siedmiu kolejnych wygranych.

Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze 2:1 (0:0)
0:1 – Angulo, 56 min
1:1 – Novikovas, 70 min (karny)
2:1 – Sekulski, 90+2 min (karny)

Sędziował: Paweł Raczkowski (Warszawa).
Widzów: 11236.

Jagiellonia: Kelemen – Burliga (78. Świderski), Runje, Guti, Guilherme – Novikovas, Grzyb, Romanczuk, Czernych, Chomczenowskyj (58. Pospiszil) – Sheridan (83. Sekulski). Trener Ireneusz MAMROT.

Górnik: Loska – Wolniewicz, Suarez, Wieteska, Koj – Kądzior (71. Karwot), Ambrosiewicz, Żurkowski, Kurzawa – Angulo (89. Olszewski), Ł. Wolsztyński (68. Ledecky). Trener Marcin BROSZ.

Żółte kartki: Runje – Ambrosiewicz, Suarez, Wolniewicz, Ledecky, czerwone Suarez (69), Ledecky

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane