Ekstraklasa | 2017-07-23 20:44:02 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: gornikzabrze.pl
O wielkim pechu mogą mówić piłkarze Górnika, którzy przegrali w Białymstoku 1:2, choć do 70 minuty wynik był korzystny dla podopiecznych Marcina Brosza. Gospodarze oba gole strzelili z rzutów karnych. Drugi z nich był bardzo kontrowersyjny. To pierwsza przegrana Górnika po siedmiu kolejnych wygranych.
Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze 2:1 (0:0)
0:1 – Angulo, 56 min
1:1 – Novikovas, 70 min (karny)
2:1 – Sekulski, 90+2 min (karny)
Sędziował: Paweł Raczkowski (Warszawa).
Widzów: 11236.
Jagiellonia: Kelemen – Burliga (78. Świderski), Runje, Guti, Guilherme – Novikovas, Grzyb, Romanczuk, Czernych, Chomczenowskyj (58. Pospiszil) – Sheridan (83. Sekulski). Trener Ireneusz MAMROT.
Górnik: Loska – Wolniewicz, Suarez, Wieteska, Koj – Kądzior (71. Karwot), Ambrosiewicz, Żurkowski, Kurzawa – Angulo (89. Olszewski), Ł. Wolsztyński (68. Ledecky). Trener Marcin BROSZ.
Żółte kartki: Runje – Ambrosiewicz, Suarez, Wolniewicz, Ledecky, czerwone Suarez (69), Ledecky
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.