Ekstraklasa | 2017-07-22 23:02:20 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: korona-kielce.pl
Korona Kielce nie pękła przy Łazienkowskiej w pojedynku z warszawską Legią. Podopieczni trenera Gino Lettieriego pokazali się w stolicy z dobrej strony i zdobyli pierwszy punkt w ligowej tabeli w obecnym sezonie. Na stadionie „Wojskowych” padł remis 1:1. Gola dla Żółto-czerwonych zdobył Łukasz Kosakiewicz a dla Legii Kucharczyk.
Legia Warszawa – Korona Kielce 1:1 (0:0)
Bramki: Kucharczyk 79’ - Kosakiewicz 85'
Żółte kartki: Możdżeń 84’, Barry 90+3’
Legia: Malarz – Broź, Czerwiński, Pazdan, Hlousek – Nagy (76’ Mączyński), Moulin, Kopoczyński, Szymański (57’ Guilherme), Hamalainen – Sadiku (65’ Kucharczyk)
Korona: Alomerović – Rymaniak, Barry, Kovacević, Kallaste – Kosakiewicz, Żubrowski (81’ Burdenski), Możdżeń, Aankour (68’ Cebula), Jukić (74’ Miś) - Górski
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.