Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-07-22 23:02:20 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: korona-kielce.pl

Remis w stolicy

Korona Kielce nie pękła przy Łazienkowskiej w pojedynku z warszawską Legią. Podopieczni trenera Gino Lettieriego pokazali się w stolicy z dobrej strony i zdobyli pierwszy punkt w ligowej tabeli w obecnym sezonie. Na stadionie „Wojskowych” padł remis 1:1. Gola dla Żółto-czerwonych zdobył Łukasz Kosakiewicz a dla Legii Kucharczyk.

Legia Warszawa – Korona Kielce 1:1 (0:0)

Bramki: Kucharczyk 79’ - Kosakiewicz 85'

Żółte kartki: Możdżeń 84’, Barry 90+3’

Legia: Malarz – Broź, Czerwiński, Pazdan, Hlousek – Nagy (76’ Mączyński), Moulin, Kopoczyński, Szymański (57’ Guilherme), Hamalainen – Sadiku (65’ Kucharczyk)

Korona: Alomerović – Rymaniak, Barry, Kovacević, Kallaste – Kosakiewicz, Żubrowski (81’ Burdenski), Możdżeń, Aankour (68’ Cebula), Jukić (74’ Miś) - Górski

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane