Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-07-21 22:44:28 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: wisla.krakow.pl

Wisła wygrała i nocuje na pozycji lidera

W meczu 2. kolejki Ekstraklasy, obfitującego w 11. żółtych kartek, Wisła Kraków pokonała Bruk-Bet Termalicę Nieciecza 1:0. Gola w 89. minucie starcia po podręcznikowej kontrze zdobył Petar Brlek. Biała Gwiazda po triumfie przenocuje dziś jako lider tabeli.

Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0 (0:0)
1:0 Brlek 89’

Wisła: Cuesta - Cywka, Głowacki, González, Sadlok - Boguski (65’ Wojtkowski) , Brlek, Vélez, Małecki - Ondrašek (59’ Brożek), López (85’ Bartosz)

Bruk-Bet: Mucha - Fryc, Putiwcew, Kecskés, Maksimenko - Piątek, Kupczak - Gutkovskis (84’ Guba), Jovanović (56’ Štefanik), Mišak - Śpiączka

Żółte kartki: Sadlok, Małecki, Brożek, Głowacki, López, Vélez, Wojtkowski - Putiwcew, Kecskés, Piątek, Kupczak

Sędziował: Jarosław Przybył z Kluczborka

Widzów: 11 811

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane