Ekstraklasa | 2017-07-21 22:44:28 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: wisla.krakow.pl
W meczu 2. kolejki Ekstraklasy, obfitującego w 11. żółtych kartek, Wisła Kraków pokonała Bruk-Bet Termalicę Nieciecza 1:0. Gola w 89. minucie starcia po podręcznikowej kontrze zdobył Petar Brlek. Biała Gwiazda po triumfie przenocuje dziś jako lider tabeli.
Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0 (0:0)
1:0 Brlek 89’
Wisła: Cuesta - Cywka, Głowacki, González, Sadlok - Boguski (65’ Wojtkowski) , Brlek, Vélez, Małecki - Ondrašek (59’ Brożek), López (85’ Bartosz)
Bruk-Bet: Mucha - Fryc, Putiwcew, Kecskés, Maksimenko - Piątek, Kupczak - Gutkovskis (84’ Guba), Jovanović (56’ Štefanik), Mišak - Śpiączka
Żółte kartki: Sadlok, Małecki, Brożek, Głowacki, López, Vélez, Wojtkowski - Putiwcew, Kecskés, Piątek, Kupczak
Sędziował: Jarosław Przybył z Kluczborka
Widzów: 11 811
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.