Ekstraklasa | 2017-07-21 21:49:40 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: sandecja.com.pl
Sandecja pierwszy mecz w roli gospodarza w Ekstraklasie ma za sobą. Rywalem był zdobywca Pucharu Polski - Arka Gdynia, a spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.
Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia 0:0
Żółte kartki: Bartłomiej Dudzic (Sandecja).
Sandecja: Michał Gliwa – Lukas Kubáň, Dawdi Szufryn (C), Michal Piter-Bučko, Tomasz Brzyski – Adrian Danek (46' Patrik Mráz), Grzegorz Baran, Wojciech Trochim, Mateusz Cetnarski, Bartłomiej Dudzic (63' Bartłomiej Kasprzak) – Maciej Korzym (63' Aleksander Kolev).
Arka: Pavels Steinbors – Damian Zbozień, Adam Danch, Michał Marcjanik, Tadeusz Socha (C) – Patryk Kun (86' Filip Jazvić), Adam Marciniak, Dawid Sołdecki, Michał Nalepa (61' Yannick Kakoko), Grzegorz Piesio – Ruben Jurado (61' Rafał Siemaszko).
Sędziował: Bartosz Frankowski (Toruń).
Widzów: 2646.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.