Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-07-21 21:49:40 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: sandecja.com.pl

Sandecja remisuje z Arką

Sandecja pierwszy mecz w roli gospodarza w Ekstraklasie ma za sobą. Rywalem był zdobywca Pucharu Polski - Arka Gdynia, a spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia 0:0

Żółte kartki: Bartłomiej Dudzic (Sandecja).

Sandecja: Michał Gliwa – Lukas Kubáň, Dawdi Szufryn (C), Michal Piter-Bučko, Tomasz Brzyski – Adrian Danek (46' Patrik Mráz), Grzegorz Baran, Wojciech Trochim, Mateusz Cetnarski, Bartłomiej Dudzic (63' Bartłomiej Kasprzak) – Maciej Korzym (63' Aleksander Kolev).

Arka: Pavels Steinbors – Damian Zbozień, Adam Danch, Michał Marcjanik, Tadeusz Socha (C) – Patryk Kun (86' Filip Jazvić), Adam Marciniak, Dawid Sołdecki, Michał Nalepa (61' Yannick Kakoko), Grzegorz Piesio – Ruben Jurado (61' Rafał Siemaszko).

Sędziował: Bartosz Frankowski (Toruń).

Widzów: 2646.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane