Ekstraklasa | 2017-07-21 16:31:45 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: lechpoznan.pl
Kontuzja Darko Jevticia jest poważna. Szwajcar w trakcie pierwszej połowy czwartkowego meczu z FK Haugesund doznał urazu stawu skokowego.
24-latek w pierwszej połowie meczu z Norwegami otworzył wynik spotkania pięknym uderzeniem z rzutu wolnego. Kilka minut później został sfaulowany przez Libana Abdiego, który za ten faul obejrzał żółtą kartkę. Jevtić na boisko jednak już nie wrócił. Przy pomocy lekarza oraz fizjoterapeuty zszedł do szatni.
Pomocnik Kolejorza w piątek przeszedł szczegółowe badania. Na chwilę obecną nie jest znana ostateczna diagnoza.
Jevtić w obecnym sezonie zagrał w czterech meczach, w których zdobył trzy bramki i raz asystował. Na boisku spędził 236 minut.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.