Ekstraklasa | 2017-07-20 15:32:48 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: wisla.krakow.pl
Pomocnik Białej Gwiazdy - Semir Štilić wraz ze sztabem szkoleniowym podjął decyzję o opuszczeniu Wisły Kraków. Bośniak rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron.
Semir Štilić zaliczył w barwach klubu 66 spotkań. Najpierw pod Wawelem występował w latach 2013-2015, a następnie powrócił w poprzednim sezonie.
W ostatniej edycji rozgrywek zagrał w 14 starciach Ekstraklasy, ale często musiał odgrywać rolę rezerwowego. Warto zaznaczyć, że decyzja o opuszczeniu klubu była wspólnym postanowieniem sztabu trenerskiego i samego piłkarza.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.