Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-07-20 15:32:48 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: wisla.krakow.pl

Semir Stilić odchodzi z Wisły Kraków

Pomocnik Białej Gwiazdy - Semir Štilić wraz ze sztabem szkoleniowym podjął decyzję o opuszczeniu Wisły Kraków. Bośniak rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron.

Semir Štilić zaliczył w barwach klubu 66 spotkań. Najpierw pod Wawelem występował w latach 2013-2015, a następnie powrócił w poprzednim sezonie.

W ostatniej edycji rozgrywek zagrał w 14 starciach Ekstraklasy, ale często musiał odgrywać rolę rezerwowego. Warto zaznaczyć, że decyzja o opuszczeniu klubu była wspólnym postanowieniem sztabu trenerskiego i samego piłkarza.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane