Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-07-18 15:56:38 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: korona-kielce.pl

Abalo złamał obojczyk

Dani Abalo w meczu 1. kolejki Ekstraklasy z Zagłębiem Lubin złamał obojczyk. Hiszpan od razu po spotkaniu przeszedł operację i będzie teraz musiał poświęcić czas na powrót do zdrowia.

Piłkarz nie pojawi się na boisku co najmniej przez 2 miesiące. Następnie jego stan zdrowia ocenią kolejne badania.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane