Ekstraklasa | 2017-07-18 15:56:38 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: korona-kielce.pl
Dani Abalo w meczu 1. kolejki Ekstraklasy z Zagłębiem Lubin złamał obojczyk. Hiszpan od razu po spotkaniu przeszedł operację i będzie teraz musiał poświęcić czas na powrót do zdrowia.
Piłkarz nie pojawi się na boisku co najmniej przez 2 miesiące. Następnie jego stan zdrowia ocenią kolejne badania.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








