Ekstraklasa | 2017-07-18 11:33:03 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: gornikzabrze.pl
Sobota była ostatnim dniem pracy Pani Katarzyny Wierskiej-Kuberki w Górniku Zabrze. Odchodzi z klubu ze względów osobistych.
Przez ostatnich 10 miesięcy była członkiem zarządu w randze wiceprezesa.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








