Ekstraklasa | 2017-07-17 15:45:41 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: termalica.brukbet.com
Od sezonu 2017/18 grający w Lotto Ekstraklasie Bruk-Bet Termalica Nieciecza ma nowego partnera technicznego. Został nim R-GOL.com – największy sklep piłkarski w Polsce.
W przypadku "Słoni"najważniejszą zmianą wynikającą z podpisania umowy będzie odejście od używanych do tej pory strojów Nike na rzecz sprzętu wyprodukowanego przez firmę adidas. Mecze u siebie drużyna z Niecieczy rozgrywać będzie w jednolitych pomarańczowych strojach. Drugi komplet to także ukłon w stronę tradycyjnych klubowych barw - zarówno koszulki, jak i spodenki oraz getry mieć będą kolor niebieski. Podstawowe komplety bramkarskie będą czarne, władze klubu zdecydowały, że alternatywne koszulki dla bramkarzy będą białe.
Współpraca klubu z Niecieczy oraz R-GOL.com opierać będzie się nie tylko na dostarczeniu sprzętu meczowego i treningowego dla pierwszego zespołu. Partnerzy planują cykliczne akcje przeznaczone dla kibiców, a także działania z piłkarzami Bruk-Betu Termaliki.
Co interesujące, Bruk-Bet i R-GOL.com mają podobną historię. Obie firmy wyrosły z rodzinnego biznesu i na obecną pozycję doszły zaczynając właściwie od zera. Obecnie R-GOL.com jest największym sklepem piłkarskim w Polsce. Pod koniec 2016 roku otwarty został kolejny sklep firmy - tym razem w stolicy - przy Puławskiej 255. R-GOL.com Warszawa przy powierzchni ponad 600 metrów kwadratowych jest obecnie największym tego typu sklepem w całej Europie Środkowo-Wschodniej.
Umowy partnerska między R-GOL.com i Bruk-Betem Termaliką podpisana została na rok.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.