Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-07-16 20:36:52 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: lechpoznan.pl

Remis w Poznaniu

Lech Poznań na inaugurację sezonu ligowego bezbramkowo zremisował z beniaminkiem, Sandecją Nowy Sącz. Podobnie było przed rokiem, gdy w pierwszej serii spotkań, poznaniacy podzielili się punktami ze Śląskiem Wrocław.

Lech Poznań - Sandecja Nowy Sącz 0:0

Żółte kartki: Dilaver - Kolev, Brzyski

Lech: Jasmin Burić - Robert Gumny, Emir Dilaver, Lasse Nielsen, Volodymyr Kostevych - Maciej Gajos, Abdul Aziz Tetteh, Radosław Majewskiv (64. Mihai Radut) - Maciej Makuszewski, Nicki Bille (69. Deniss Rakels), Mario Situm (83. Christian Gytkjaer)

Sandecja: Michał Gliwa - Lukas Kuban, Dawid Szufryn, Michał Piter Bucko, Tomasz Brzyski - Adrian Danek (80. Jonatan Straus), Wojciech Trochim, Grzegorz Baran, Bartłomiej Dudzic (64. Filip Piszczek) - Aleksandar Kolev (56. Maciej Korzym), Mateusz Cetnarski

Widzów: 18 667

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane