Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-07-15 23:47:04 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: gornikzabrze.pl

Górnik pokonał mistrza

Piękny sen Górnika trwa. Po sześciu kolejnych wygranych w pierwszej lidze, podopieczni Marcina Brosza wygrali siódmy mecz o punkty z rzędu. I to z kim! Na zabrzańskiej Arenie poległa warszawska Legia. Mistrz Polski przegrał z Górnikiem 1:3.

Górnik Zabrze – Legia Warszawa 3:1 (2:0)
1:0 – Suarez, 17 min
2:0 – Angulo, 43 min
3:0 – Angulo, 65 min
3:1 – Sadiku, 80 min

Sędziował: Tomasz Musiał (Kraków).

Widzów: 22708 (komplet).

Górnik: Loska – Wolniewicz, Wieteska, Suarez, Koj (80. Grendel) – Kądzior (62. Ledecky), Ambrosiewicz, Żurkowski, Kurzawa – Angulo, Ł. Wolsztyński (73. Olszewski). Trener Marcin Brosz.

Legia: Malarz (45. Cierzniak) – Broź (61. Maczyński), Dąbrowski, Jędrzejczyk, Hlousek – Guilherme, Kopczyński (46. Sadiku), Moulin, Szwoch, Nagy – Hamalainen. Trener Jacek Magiera.

Żółte kartki: Wolniewicz, Kurzawa – Guilherme, Nagy.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane