Ekstraklasa | 2017-07-14 22:35:56 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: wisla.krakow.pl
Biała Gwiazda pokonała Pogoń Szczecin w 1. kolejce Ekstraklasy sezonu 2017/2018. Gole dla Wiślaków zdobywali Carlitos i Petar Brlek, a kontaktowe trafienie dla Portowców zanotował Ádám Gyurcsó.
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 1:2 (1:2)
0:1 López 17’
0:2 Brlek 19’
1:2 Gyurcsó 32’
Pogoń: Załuska - Râpă, Fojut, Rudol, Nunes - Hołota, Murawski, Drygas (74’ Kowalczyk) - Listkowski (44’ Kort), Gyurcsó - Zwoliński
Wisła: Cuesta - Cywka, Głowacki, González, Sadlok - Boguski (77’ Bartosz), Vélez (85’ Arsenić), Brlek, Małecki - López (73’ Wojtkowski), Ondrašek
Żółte kartki: González, Vélez - Listkowski
Sędziował: Paweł Raczkowski z Warszawy
Widzów: 8 289
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.