Ekstraklasa | 2017-07-14 19:55:15 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: lechia.pl
W pierwszej kolejce nowego sezonu Lotto Ekstraklasy piłkarze Lechii odnieśli pewne zwycięstwo nad Wisłą Płock. Biało-Zieloni wygrali 2:0 po bramkach Marco Paixao i debiutującego w gdańskim zespole Mateusza Matrasa.
Wisła Płock – Lechia Gdańsk 0:2 (0:2)
Bramki: M. Paixao (24.), Matras (37.)
Żółte kartki: Furman - Łukasik
Czerwona kartka: Furman (56. za drugą żółtą)
Wisła: Kiełpin – Stefańczyk, Szymiński, Byrtek, Pirvulescu – Merebaszwili, Furman, Rasak, Wlazło (71. Varela), Reca (80. Łukowski) – Piątkowski (68. Biliński)
Lechia: Kuciak – Maloca, Nalepa, Wawrzyniak – Stolarski, Matras, Łukasik (59. Kovacević), Krasić (81. Kuświk) – F. Paixao (80. Lewandowski), M. Paixao, Haraslin
Widzów: 6889
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.