Ekstraklasa | 2017-07-12 17:34:13 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa
Ekstraklasa S.A. podpisała list intencyjny z Totalizatorem Sportowym w sprawie kontynuowania partnerstwa tytularnego. Podpisanie listu intencyjnego oznacza, że teraz obie strony zajmą się dopracowaniem szczegółów nowej umowy.
W jej ramach bez zmian pozostanie logotyp rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. Będzie on wciąż widoczny m.in. na: koszulkach piłkarzy, bandach reklamowych na stadionach oraz na ściankach do wywiadów. Logo rozgrywek LOTTO Ekstraklasy będzie także prezentowane w transmisjach telewizyjnych z meczów i w produkcjach telewizyjnych oraz on-line.
Dla Ekstraklasy S.A. Totalizator Sportowy pozostanie więc najważniejszym partnerem i sponsorem rozgrywek. Właściciel marki LOTTO, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i zasłużonych spółek wspierających polski sport. Działa nieprzerwanie od ponad 60 lat. Dysponuje siecią ponad 16 000 punktów sprzedaży, które każdego dnia oferują szeroki wachlarz produktów loteryjnych.
Ekstraklasa SA jest spółką akcyjną, założoną 14 czerwca 2005 roku w wyniku umowy pomiędzy PZPN, a klubami piłkarskimi uczestniczącymi w rozgrywkach pierwszej ligi, które były inicjatorem powołania ligi zawodowej. Akcjonariuszami spółki jest 16 klubów najwyższej klasy rozgrywkowej (każdy 5,8% akcji), posiadający ogółem 92,8% akcji spółki; pozostałymi 7,2% akcji dysponuje Polski Związek Piłki Nożnej. Spółka została powołana do zarządzania rozgrywkami, sprzedaży praw medialnych, sprzedaży scentralizowanych praw marketingowych.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.