Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-07-11 20:32:35 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: wisla-plock.pl

Trener Brzęczek skompletował sztab

Zatrudnienie nowego trenera Jerzego Brzęczka to nie koniec zmian, jakie zajdą w sztabie szkoleniowym Wisły Płock.

W skład nowego sztabu szkoleniowego Nafciarzy wejdą także:

- drugi trener Tomasz Mazurkiewicz, były trener Unii Janikowo, Jaroty Jarocin i Sokoła Kleczew oraz asystent w Lechii Gdańsk i GKS Katowice. Jednocześnie oznacza to, że pracę w naszym klubie zakończy Sławomir Rafałowicz,

- asystent Leszek Dyja, który w przeszłości trenował między innymi zawodników Piasta Gliwice, Ruchu Chorzów, GKS Katowice czy też piłkarskiej reprezentacji Polski,

- analityk Michał Siwierski, współpracujący wcześniej z Rakowem Częstochowa i GKS Katowice.

Wszyscy trzej w przeszłości pracowali już z trenerem Brzęczkiem.

W sztabie szkoleniowym Wisły pozostaną także dotychczasowy trener przygotowania fizycznego Maciej Bagrowski, trener bramkarzy Andrzej Krzyształowicz, kierownik drużyny Piotr Soczewka, trener mentalny Paweł Frelik oraz fizjoterapeuci Paweł Nowacki i Marcin Kowalski.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane