Ekstraklasa | 2017-07-07 23:07:45 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: termalica.brukbet.com
Dziś piłkarze Bruk-Betu Termaliki Nieciecza kończą dwunastodniowe zgrupowanie w Woli Chorzelowskiej. Podczas niego ciężko pracowali. Ten czas dobrze ocenia szkoleniowiec zespołu.
Podczas obozu drużyna rozegrała dwa sparingi. Zremisowała z Stalą Mielec 1:1 i pokonała Górnika Łęczna 5:1.
Jutro w ostatniej grze kontrolnej „Słonie” zmierzą się z GKS-em Katowice. Spotkanie jest zamknięte dla dziennikarzy i kibiców.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








