Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-07-05 18:29:46 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

Marcus da Silva na kolejny rok z Arką

Po spełnieniu warunków określonych w poprzedniej umowie Marcus da Silva pozostaje zawodnikiem Arki do 30 czerwca 2018 roku.

Marcus do Arki przyszedł z Orkana Rumia. Grywał w takich polskich klubach jak Piast Choszczno, Czarni Żagań, Zdrój Ciechocinek czy GKS Bełchatów (tu w Ekstraklasie rozegrał 20 spotkań w sezonie 2010/11).
Najlepszy był dla Marcusa sezon 2012/13. W 31 meczach zdobył 15 bramek i został wicekrólem strzelców 1. ligi. W sezonie 2015/16 w 32 meczach zdobył 8 bramek. Po awansie do Ekstraklasy, w sezonie 2016/17 zagrał w 30 spotkaniach i zdobył 7 bramek. W Pucharze Polski "dorzucił" 6 występów i 1 gola. Aktualnie ma na koncie 50 występów na boiskach Ekstraklasy (stan na koniec sezonu 2016/17).

Łącznie w Arce rozegrał 153 mecze i zdobył 47 bramek, co daje mu aktualnie 8 miejsce w historii, tuż za Januszem Kupcewiczem. Debiutował 31 lipca 2012 roku w meczu Arka - Olimpia 0:1.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane