Ekstraklasa | 2017-07-05 13:03:28 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: wisla-plock.pl
Klub rozwiązał dzisiaj na zasadzie porozumienia stron kontrakt z trenerem Marcinem Kaczmarkiem. Efektem trwającej od ponad pięciu lat współpracy były awanse z drugiej do pierwszej ligi oraz z pierwszej ligi do ekstraklasy, a także dwunaste miejsce w końcowej tabeli Lotto Ekstraklasy w minionym sezonie.
Do czasu powołania nowego szkoleniowca treningi z zespołem poprowadzi drugi trener Nafciarzy Sławomir Rafałowicz.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








