Ekstraklasa | 2017-07-02 10:45:56 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: legia.com
2 lipca 1957 roku w Warszawie odbyło się niezwykle istotne zebranie, na którym przywrócona została nazwa „Legia”, a także zatwierdzono obowiązujący dziś herb stołecznego Klubu.
Równo 100 lat temu z kolei po raz pierwszy pojawił się inny symbol Klubu - ''eLka'' w kółku, która dziś widnieje na koszulkach piłkarzy i jest znakiem rozpoznawczym fanów drużyny z Łazienkowskiej.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








