Ekstraklasa | 2017-07-03 08:32:58 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: lechpoznan.pl
Jakub Moder i Dawid Kurminowski dołączyli do pierwszego zespołu Kolejorza. Młodzi lechici od soboty trenują ze starszymi kolegami. Treningi wznowili później ze względu na fakt, że swój sezon zakończyli dwa tygodnie później, niż pierwsza drużyna.
Obaj w minionej kampanii grali w zespole rezerw, w którym rozegrali po 28 meczów. Ten pierwszy zdobył w nich pięć bramek, drugi dziesięć. Jeszcze przed zakończeniem trzecioligowych zmagań trener Nenad Bjelica podjął decyzję, że w nowym sezonie będą trenowali z pierwszą drużyną.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.