Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-07-03 08:32:58 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: lechpoznan.pl

Młodzi trenują z pierwszą drużyną

Jakub Moder i Dawid Kurminowski dołączyli do pierwszego zespołu Kolejorza. Młodzi lechici od soboty trenują ze starszymi kolegami. Treningi wznowili później ze względu na fakt, że swój sezon zakończyli dwa tygodnie później, niż pierwsza drużyna.

Obaj w minionej kampanii grali w zespole rezerw, w którym rozegrali po 28 meczów. Ten pierwszy zdobył w nich pięć bramek, drugi dziesięć. Jeszcze przed zakończeniem trzecioligowych zmagań trener Nenad Bjelica podjął decyzję, że w nowym sezonie będą trenowali z pierwszą drużyną.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane