Ekstraklasa | 2017-06-30 18:25:26 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: wisla.krakow.pl
Michał Buchalik nadal będzie reprezentować barwy Wisły Kraków. Manuel Junco (dyrektor sportowy) i sztab szkoleniowy zadecydowali, że dyspozycja bramkarza jest na tyle dobra, że zasługuje on na nowy kontrakt. Rywalizacja o bluzę z numerem jeden nabiera więc sporych rumieńców.
Golkiper Białej Gwiazdy podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny sezon. 28-latek występuje pod Wawelem od sezonu 2014/2015. W tym czasie rozegrał dla Białej Gwiazdy 37 spotkań. Wcześniej występował w Odrze Wodzisław Śląski, Lechii Gdańsk, czy w Ruchu Chorzów.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.