Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-06-30 18:25:26 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: wisla.krakow.pl

Buchalik na dłużej w Wiśle Kraków

Michał Buchalik nadal będzie reprezentować barwy Wisły Kraków. Manuel Junco (dyrektor sportowy) i sztab szkoleniowy zadecydowali, że dyspozycja bramkarza jest na tyle dobra, że zasługuje on na nowy kontrakt. Rywalizacja o bluzę z numerem jeden nabiera więc sporych rumieńców.

Golkiper Białej Gwiazdy podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny sezon. 28-latek występuje pod Wawelem od sezonu 2014/2015. W tym czasie rozegrał dla Białej Gwiazdy 37 spotkań. Wcześniej występował w Odrze Wodzisław Śląski, Lechii Gdańsk, czy w Ruchu Chorzów.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane