Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-06-30 17:06:07 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

Legia pokonała Radomiaka

W swoim drugim meczu sparingowym podczas letniego zgrupowania piłkarze Legii pokonali Radomiaka 2:0, a gole dla drużyny Jacka Magiery strzelili Jakub Rzeźniczak i Daniel Chima Chukwu. Po tym spotkaniu legioniści wracają do Warszawy, zaś treningi wznowią w niedzielę.

Radomiak Radom - Legia Warszawa 0:2 (0:1)

Bramki: Rzeźniczak (40), Chukwu (65)

LEGIA: (I połowa) Malarz - Jędrzejczyk, Rzeźniczak, Pazdan, Hlousek - Kopczyński, Moulin, Michalak, Guilherme, Nagy - Hamalainen. (II połowa) Majecki - Broź, Czerwiński (89' Hołownia), Dąbrowski, Żyro - Makowski, Masłowski, Szczepański, Szymański, Szwoch, Chukwu.

Żółte kartki: Kopczyński.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane