Ekstraklasa | 2017-06-30 17:06:07 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa
W swoim drugim meczu sparingowym podczas letniego zgrupowania piłkarze Legii pokonali Radomiaka 2:0, a gole dla drużyny Jacka Magiery strzelili Jakub Rzeźniczak i Daniel Chima Chukwu. Po tym spotkaniu legioniści wracają do Warszawy, zaś treningi wznowią w niedzielę.
Radomiak Radom - Legia Warszawa 0:2 (0:1)
Bramki: Rzeźniczak (40), Chukwu (65)
LEGIA: (I połowa) Malarz - Jędrzejczyk, Rzeźniczak, Pazdan, Hlousek - Kopczyński, Moulin, Michalak, Guilherme, Nagy - Hamalainen. (II połowa) Majecki - Broź, Czerwiński (89' Hołownia), Dąbrowski, Żyro - Makowski, Masłowski, Szczepański, Szymański, Szwoch, Chukwu.
Żółte kartki: Kopczyński.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.