Ekstraklasa | 2017-06-29 13:36:15 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: termalica.brukbet.com
W dniu dzisiejszym do kardy Słoni przygotowującej się do sezonu na zgrupowaniu w Woli Chorzelowskiej dołączy nowy zawodnik. Jest nim doświadczony bramkarz Ján Mucha, który związał się z Bruk-Bet Termaliką dwuletnim kontraktem.
Nowy nabytek Słoni to 44-krotny reprezentant Słowacji. Na polskich stadionach znany jest z występów w Legii Warszawa, w której w latach 2006-2010 rozegrał 95 spotkań w Ekstraklasie. W swojej karierze reprezentował też barwy m.in. MKS Żylina, Evertonu, Krylja Sowietow Samara, Arsienał Tuła oraz Slovanu Bratysława.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.