Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-06-28 13:35:14 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: korona-kielce.pl

Kontrakt Palanki z Koroną rozwiązany

Za porozumieniem stron rozwiązany został kontrakt Miguela Palanki z Koroną Kielce. Hiszpan zakończył tym samym swoją przygodę z ekipą Żółto-czerwonych, która potrwała rok.

Skrzydłowy trafił do kieleckiego zespołu na początku poprzedniego sezonu. Przez ten czas wystąpił w barwach Korony 34 razy, zdobywając przy tym 6 bramek.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane