Ekstraklasa | 2017-06-28 13:35:14 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: korona-kielce.pl
Za porozumieniem stron rozwiązany został kontrakt Miguela Palanki z Koroną Kielce. Hiszpan zakończył tym samym swoją przygodę z ekipą Żółto-czerwonych, która potrwała rok.
Skrzydłowy trafił do kieleckiego zespołu na początku poprzedniego sezonu. Przez ten czas wystąpił w barwach Korony 34 razy, zdobywając przy tym 6 bramek.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








