Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-06-27 19:19:14 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: gornikzabrze.pl

Kwiek odchodzi z Górnika

We wtorek podpisano rozwiązanie kontraktu z Aleksandrem Kwiekiem. Pierwotnie umowa pomocnika z klubem obowiązywała do końca czerwca 2018 roku.

Aleksander Kwiek występował w Zabrzu od sezonu 2010/11 z 2-letnią przerwą na występy w Zagłębiu Lubin. W ostatnim sezonie pomocnik Górnika występował głównie w zespole rezerw. W pierwszym zespole zagrał jedynie w dwóch spotkaniach I ligi oraz jednym w Pucharze Polski.

Łącznie w barwach Górnika Kwiek rozegrał 106 meczów, w których zdobył 12 bramek.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane