Ekstraklasa | 2017-06-27 19:19:14 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: gornikzabrze.pl
We wtorek podpisano rozwiązanie kontraktu z Aleksandrem Kwiekiem. Pierwotnie umowa pomocnika z klubem obowiązywała do końca czerwca 2018 roku.
Aleksander Kwiek występował w Zabrzu od sezonu 2010/11 z 2-letnią przerwą na występy w Zagłębiu Lubin. W ostatnim sezonie pomocnik Górnika występował głównie w zespole rezerw. W pierwszym zespole zagrał jedynie w dwóch spotkaniach I ligi oraz jednym w Pucharze Polski.
Łącznie w barwach Górnika Kwiek rozegrał 106 meczów, w których zdobył 12 bramek.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.