Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-06-27 19:56:36 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: gornikzabrze.pl

Wojciech Pawłowski zostanie w Górniku

Wojciech Pawłowski zostanie piłkarzem Górnika przez kolejne dwa lata. Klub porozumiał się z zawodnikiem co do warunków dalszej umowy, która obowiązywała będzie do końca czerwca 2019 roku.

Podpisy pod umową zostaną złożone w najbliższych dniach.

24-letni bramkarz dołączył do drużyny na początku listopada 2016 roku. W ubiegłym sezonie wystąpił w jednym spotkaniu ligowym, przeciwko Stali Mielec (zabrzanie wygrali ten mecz 2:1)

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane