Ekstraklasa | 2017-06-27 19:56:36 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: gornikzabrze.pl
Wojciech Pawłowski zostanie piłkarzem Górnika przez kolejne dwa lata. Klub porozumiał się z zawodnikiem co do warunków dalszej umowy, która obowiązywała będzie do końca czerwca 2019 roku.
Podpisy pod umową zostaną złożone w najbliższych dniach.
24-letni bramkarz dołączył do drużyny na początku listopada 2016 roku. W ubiegłym sezonie wystąpił w jednym spotkaniu ligowym, przeciwko Stali Mielec (zabrzanie wygrali ten mecz 2:1)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








