Ekstraklasa | 2017-06-27 16:37:15 | Nadesłał: Krzysztof Wilk | Źrodlo: www.wisla-plock.pl
Dominik Furman nadal będzie piłkarzem Wisły. Po wielomiesięcznych negocjacjach z Toulouse FC Wisła podpisała z klubem z Francji umowę transferu definitywnego. 24-letni pomocnik parafował trzyletni kontrakt.
Ostani sezon spędził w Płocku na zasadzie wypożyczenia.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








