Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-06-24 15:15:45 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: piast-gliwice.eu

Porażka Piasta w pierwszym sparingu

Piast przegrał z GKS-em Tychy 0:3 (0:1) w sobotnim meczu sparingowym rozegranym przy ul. Lekarskiej w Gliwicach. Trener Dariusz Wdowczyk postawił w tym spotkaniu na dwie 'jedenastki', które rozegrały po 45 minut.

Piast Gliwice - GKS Tychy 0:3 (0:1)
0:1 - Łuszkiewicz, 44 min.
0:2 - Łuszkiewicz, 46 min.
0:3 - Łuszkiewicz, 75 min.

Piast: Rusov (46. Szmatuła) - Konczkowski (46. Będzieszak), Waleńcik (46. Korun), Hebert (46. Sedlar), Flis (46. Mójta) - Dziczek (46. Pietrowski), Vranjes (46. Okraszewski) - Gojko (46. Szeliga), Jagiełło (46. Zivec) - Krakowczyk (46. Badia), Papadopulos (46. Jankowski).

GKS Tychy (skład wyjściowy): Dobroliński - Grzybek, Tanżyna, Gancarczyk, Szywacz - Błanik, Matusiak, Łuszkiewicz, Szumilas, Szewczyk - Fidziukiewicz.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane