Ekstraklasa | 2017-06-23 18:43:03 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: termalica.brukbet.com
Bartosz Śpiączka został nowym zawodnikiem Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Napastnik podpisał czteroletni kontrakt.
Nowy zawodnik „Słoni” ma 25 lat. To wychowanek Sokoła Rakoniewice. Jego kolejnymi klubami były: Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (lata 2009-10), Polonia Tomyśl (2010-11), Grom Wolsztyn (wiosna 2011), Flota Świnoujście (2011-14). W Ekstraklasie zawodnik zadebiutował w sezonie 2014/15 w barwach Podbeskidzia Bielsko-Biała. W 23 meczach strzelił cztery bramki. Dwa ostatnie sezony spędził w Górniku Łęczna w 67 spotkaniach, zdobył 19 goli.
Śpiączka to drugi po Łukaszu Piątku, letni transfer Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Do drużyny dołączy w poniedziałek.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.