Ekstraklasa | 2017-06-25 09:24:04 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: sandecja.com.pl
Kontrakt z Sandecją Nowy Sącz przedłużył Maciej Korzym. Jego nowa umowa będzie obowiązywać przez następny rok, z opcją przedłużenia na kolejny.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








