Ekstraklasa | 2017-06-22 13:57:10 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: wisla.krakow.pl
Biała Gwiazda treningi wznowiła w poniedziałek 19 czerwca. Do sezonu 2017/2018 drużyna krakowskiej Wisły przygotowuje się będzie na klubowych obiektach w Myślenicach.
Wiślacy mają w planach 5 meczów sparingowych:
- 24 czerwca (sobota) o 11.00 z Olimpią Wojnicz
- 28 czerwca (środa) o 17.00 z Rakowem Częstochowa
- 1 lipca (sobota) o 11.00 z Odrą Opole
- 5 lipca (środa) o 17.00 z Puszczą Niepołomice
- 7 lipca (piątek) o 18.00 z Zagłębiem Sosnowiec.
Spotkania z Rakowem, Puszczą i Odrą odbędą się w Myślenicach. Potyczka z Olimpią będzie miała miejsce w Wojniczu. Natomiast mecz z Zagłębiem zostanie rozegrany w Sosnowcu.
Nowy sezon Lotto Ekstraklasy Wiślacy zainaugurują 14 lipca o 20.30 przeciwko Pogoni Szczecin.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.