Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-06-22 09:57:26 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

Nafciarze rozpoczynają zgrupowanie

Po porannym treningu piłkarze Wisły Płock wyjeżdżają dzisiaj na obóz treningowy do Siedlec. Zgrupowanie potrwa do 1 lipca.

Oprócz codziennych treningów, trenerzy zaplanowali trzy mecze sparingowe. Pierwsze spotkanie Nafciarze zagrają już w sobotę 24 czerwca w Warce z mistrzem Polski Legią Warszawa. W środę 28 czerwca Wisła zmierzy się w Siedlcach z Górnikiem Łęczna, a w dniu wyjazdu zagra z Pogonią Siedlce.

Po powrocie do Płocka, zespół do inauguracyjnego meczu ekstraklasy z Lechią Gdańsk będzie przygotowywał się na własnych obiektach.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane