Ekstraklasa | 2017-06-22 09:57:26 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa
Po porannym treningu piłkarze Wisły Płock wyjeżdżają dzisiaj na obóz treningowy do Siedlec. Zgrupowanie potrwa do 1 lipca.
Oprócz codziennych treningów, trenerzy zaplanowali trzy mecze sparingowe. Pierwsze spotkanie Nafciarze zagrają już w sobotę 24 czerwca w Warce z mistrzem Polski Legią Warszawa. W środę 28 czerwca Wisła zmierzy się w Siedlcach z Górnikiem Łęczna, a w dniu wyjazdu zagra z Pogonią Siedlce.
Po powrocie do Płocka, zespół do inauguracyjnego meczu ekstraklasy z Lechią Gdańsk będzie przygotowywał się na własnych obiektach.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.