Ekstraklasa | 2017-06-20 20:14:26 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: arka.gdynia.pl
Umowę z Arką podpisał dzisiaj Grzegorz Piesio. Kontrakt z Arką obowiązuje na rok z opcją przedłużenia na kolejny sezon.
Ostatnio był zawodnikiem Górnika Łęczna. W ub. sezonie w ekstraklasie zagrał w 28 meczach i zdobył 2 bramki. Sezon wcześniej w 35 meczach zdobył 6 bramek.
Urodzony 17 lipca 1988 w Garwolinie zawodnik jest pomocnikiem. Jest wychowankiem Amiki Wronki. Ma 186 cm wzrostu. Grał także w takich zespołach, jak Lech Poznań, OKS 1945 Olsztyn, Znicz Pruszków oraz Dolcan Ząbki.
Zawodnik jutro dołączy na zgrupowanie we Władysławowie.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.