Ekstraklasa | 2017-06-20 23:05:15 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: legia.com
Miroslav Radović opuścił zgrupowanie Legii w Warce i udał się na konsultacje medyczne do Serbii. Wszystko ma związek z kontuzją kolana, z którą zmagał się w trakcie rundy wiosennej.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








