Ekstraklasa | 2017-06-21 15:33:05 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: gornikzabrze.pl
Punktualnie o godzinie 10:15 Górnik Zabrze rozpoczął przygotowania do nowego sezonu w Lotto Ekstraklasie. Podopieczni trenera Marcina Brosza ćwiczyli dziś na bocznych boiskach Areny Zabrze.
Po raz pierwszy z drużyną trenował nowy obrońca zabrzan, Michał Koj. Po kontuzjach do składu wrócili Erik Grendel oraz Mariusz Przybylski. W zajęciach udział wzięli także zawodnicy występujący na co dzień w zespole rezerw: Dominik Lasik, Robert Pieczur i Andrzej Trubeha. Wspomniana trójka trenowała regularnie z pierwszą drużyną już w poprzednim sezonie.
Kadra na pierwszym treningu Górnika:
Bramkarze: Grzegorz Kasprzik, Mateusz Kuchta, Tomasz Loska, Wojciech Pawłowski.
Zawodnicy z pola: Maciej Ambrosiewicz, Igor Angulo, Sandi Arcon, Erik Grendel, Denis Janco, Meik Karwot, Michał Koj, Rafał Kurzawa, Dominik Lasik, David Ledecky, Konrad Nowak, Bartłomiej Olszewski, Dariusz Pawłowski, Robert Pieczur, Bartosz Pikul, Mariusz Przybylski, Dani Suarez, Oleksandr Szeweluchin, Andrzej Trubeha, Marcin Urynowicz, Adam Wolniewicz, Łukasz Wolsztyński, Rafał Wolsztyński, Szymon Żurkowski.
Indywidualnie przygotowania do nowego sezonu rozpoczął Szymon Matuszek, który ćwiczył pod okiem klubowego fizjoterapeuty, Bartłomieja Spałka.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.