Ekstraklasa | 2017-06-20 11:31:23 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: lechpoznan.pl
Dariusza Dudki zabrakło na liście zawodników, którzy wyjechali na zgrupowanie pierwszej drużyny. Doświadczony piłkarz kolejny sezon spędzi w rezerwach poznańskiego klubu. Zawodnik zaakceptował decyzję trenera oraz klubu.
Dudka został zawodnikiem Lecha w czerwcu 2015 roku. W pierwszym sezonie rozegrał w niebiesko-białych barwach 24 spotkania. W ostatnim tylko jedno. Pojawił się na ostatnie minuty spotkania pucharowego z Wisłą Kraków. Poza tym trzy razy zagrał w trzecioligowych rezerwach.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.