Ekstraklasa | 2017-06-20 14:56:41 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa
Zawodnicy warszawskiej Legii wyjechali na zgrupowanie do Warki, które potrwa do 30 czerwca. W trakcie zgrupowania legioniści rozegrają dwa sparingi.
Bramkarze:
Arkadiusz Malarz, Radosław Cierzniak, Jakub Szumski, Cezary Miszta, Radosław Majecki (od 26.06.)
Obrońcy:
Adam Hlousek, Jakub Rzeźniczak, Maciej Dąbrowski, Łukasz Broź, Jakub Czerwiński, Mateusz Hołownia, Mateusz Wieteska, Mateusz Żyro, Michał Pazdan (od 26.06.), Artur Jędrzejczyk (od 26.06.)
Pomocnicy:
Michał Kopczyński, Thibault Moulin, Tomasz Jodłowiec, Michał Kucharczyk, Rafał Makowski, Michał Masłowski, Mateusz Szwoch, Konrad Michalak, Miłosz Szczepański, Tomasz Nawotka, Robert Bartczak, Guilherme (od 21.06.), Sebastian Szymański (od 26.06.), Dominik Nagy (od 26.06.), Kasper Hamalainen (od 26.06.), Vadis Odjidja Ofoe (przyjazd do potwierdzenia, oczekuje na narodziny dziecka)
Napastnicy:
Miroslav Radović, Daniel Chima-Chukwu, Tin Matić, Vamara Sanogo, Jarosław Niezgoda (przyjazd do potwierdzenia, powołany do kadry Polski U-21).
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.