Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-06-19 19:20:44 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

Mistrz Polski rozpoczyna przygotowania do sezonu

Po dwutygodniowej przerwie zawodnicy warszawskiej Legii wracają do treningów. We wtorek zespół Jacka Magiery wyjedzie na zgrupowanie do Warki, które potrwa do 30 czerwca.

Poniedziałek był ostatnim wolnym dniem dla mistrzów Polski. Dziś o 14:30 zespół wybierze się na przedsezonowe zgrupowanie do Warki. Miejscem zakwaterowania będzie malowniczo położony hotel "Sielanka nad Pilicą".

Pierwszy trening po wakacyjnej przerwie odbędzie się na miejscowym boisku o 18:00 i będzie otwarty publiczności. W środę sztab trenerski zaplanował dwie otwarte sesje treningowe – o 10:00 i 17:00. Zawodnicy powołani do reprezentacji narodowych dołączą do drużyny 26 czerwca.

W trakcie zgrupowania legioniści rozegrają dwa sparingi:
Wisła Płock - 24 czerwca (16:00, Warka)
Radomiak Radom - 30 czerwca, (godzina do potwierdzenia, Radom)

Zgrupowanie zakończy się w piątek, 30 czerwca.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane