Ekstraklasa | 2017-06-19 19:20:44 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa
Po dwutygodniowej przerwie zawodnicy warszawskiej Legii wracają do treningów. We wtorek zespół Jacka Magiery wyjedzie na zgrupowanie do Warki, które potrwa do 30 czerwca.
Poniedziałek był ostatnim wolnym dniem dla mistrzów Polski. Dziś o 14:30 zespół wybierze się na przedsezonowe zgrupowanie do Warki. Miejscem zakwaterowania będzie malowniczo położony hotel "Sielanka nad Pilicą".
Pierwszy trening po wakacyjnej przerwie odbędzie się na miejscowym boisku o 18:00 i będzie otwarty publiczności. W środę sztab trenerski zaplanował dwie otwarte sesje treningowe – o 10:00 i 17:00. Zawodnicy powołani do reprezentacji narodowych dołączą do drużyny 26 czerwca.
W trakcie zgrupowania legioniści rozegrają dwa sparingi:
Wisła Płock - 24 czerwca (16:00, Warka)
Radomiak Radom - 30 czerwca, (godzina do potwierdzenia, Radom)
Zgrupowanie zakończy się w piątek, 30 czerwca.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.