Ekstraklasa | 2017-06-06 13:29:52 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: legia.com
Mistrzowie Polski rozpoczęli dwutygodniowe urlopy. Drużyna spotka się przy Łazienkowskiej we wtorek 20 czerwca, wówczas wyjedzie na 10-dniowe zgrupowanie do Warki. Sztab szkoleniowy zaplanował w tym czasie dwa mecze kontrolne.
Pierwszy zostanie rozegrany w Warce, 24 czerwca, ale rywal nie jest jeszcze potwierdzony. Drugi odbędzie się w Radomiu, 30 czerwca, na stadionie MOSiR, a przeciwnikiem będzie Radomiak.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








