Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-06-06 13:29:52 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: legia.com

Legia zagra mecz kontrolny z Radomiakiem

Mistrzowie Polski rozpoczęli dwutygodniowe urlopy. Drużyna spotka się przy Łazienkowskiej we wtorek 20 czerwca, wówczas wyjedzie na 10-dniowe zgrupowanie do Warki. Sztab szkoleniowy zaplanował w tym czasie dwa mecze kontrolne.

Pierwszy zostanie rozegrany w Warce, 24 czerwca, ale rywal nie jest jeszcze potwierdzony. Drugi odbędzie się w Radomiu, 30 czerwca, na stadionie MOSiR, a przeciwnikiem będzie Radomiak.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane