Ekstraklasa | 2017-06-05 20:19:26 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa
Lewy obrońca Bruk-Bet Termaliki Nieciecza, Brazylijczyk Guilherme Haubert Sitya został pierwszym wzmocnieniem Jagiellonii Białystok w letnim okienku transferowym.
Umowa 27-letniego lewego obrońcy z Żółto-Czerwonymi obowiązywać będzie do czerwca 2020 roku, a wejdzie w życie 1 lipca.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








