Ekstraklasa | 2017-06-04 20:10:14 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: termalica.brukbet.com
Zwycięstwem pożegnali się piłkarze Bruk-Betu Termaliki z sezonem 2016/17. W ostatnim meczu rozgrywek na wyjeździe pokonali Wisłę Kraków 2:1.
Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:2 (1:0)
1:0 Boguski 15,
1:1 Kędziora 46,
1:2 Miković 90.
Wisła Kraków: 24 Łukasz Załuska - 19 Tomasz Cywka, 32 Ivan González, 6 Arkadiusz Głowacki, 33 Matija Špičić - 21 Petar Brlek (76 20 Mateusz Zachara), 8 Alan Uryga - 9 Rafał Boguski, 18 Semir Štilić (62 17 Jakub Bartosz) 88 Patryk Małecki - 14 Zdenek Ondrašek (62 23 Paweł Brożek).
Bruk-Bet Termalica: 1 Krzysztof Baran - 8 Patryk Fryc (74 17 Dalibor Pleva), 25 Mateusz Kupczak,77 Artem Putiwcew, 22 Guilherme - 19 David Guba (79 23 Szczepan Kogut) , 28 Vlastimir Jovanović, 7 Samuel Stefanik, 16 Martin Miković - 11 Patrik Misak - 24 Wojciech Kędziora (71 14 Jakub Wróbel).
Sędziował: Tomasz Musiał.
Żółta kartka: Stilić (18 min).
Widzów: 14149
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.