Ekstraklasa | 2017-06-02 23:18:22 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: piast-gliwice.eu
W piątkowym spotkaniu 37. kolejki Lotto Ekstraklasy Piast Gliwice wygrał na wyjeździe z Cracovią 1:0 (0:0). Jedynego gola dla Niebiesko-Czerwonych zdobył Maciej Jankowski.
Cracovia - Piast Gliwice 0:1 (0:0)
0-1 - Jankowski, 63 min.
Cracovia: Stępniowski - Malarczyk, Polczak, Kanach, Cunta (78. Pestka) - Dąbrowski - Szczepaniak, Steblecki, Adamczyk (73. Dimun), Vestenicky (58. Budziński) - Piątek.
Piast: Rusov - Pietrowski, Korun, Sedlar, Mójta - Bukata, Vranjes, Dziczek - Zivec (62. Gojko), Badia (87. Krakowczyk) - Jankowski (87. Papadopulos).
Żółte kartki: Malarczyk, Piątek.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.