Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-06-02 23:18:22 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: piast-gliwice.eu

Udane zakończenie sezonu przez Piasta

W piątkowym spotkaniu 37. kolejki Lotto Ekstraklasy Piast Gliwice wygrał na wyjeździe z Cracovią 1:0 (0:0). Jedynego gola dla Niebiesko-Czerwonych zdobył Maciej Jankowski.

Cracovia - Piast Gliwice 0:1 (0:0)
0-1 - Jankowski, 63 min.

Cracovia: Stępniowski - Malarczyk, Polczak, Kanach, Cunta (78. Pestka) - Dąbrowski - Szczepaniak, Steblecki, Adamczyk (73. Dimun), Vestenicky (58. Budziński) - Piątek.

Piast: Rusov - Pietrowski, Korun, Sedlar, Mójta - Bukata, Vranjes, Dziczek - Zivec (62. Gojko), Badia (87. Krakowczyk) - Jankowski (87. Papadopulos).

Żółte kartki: Malarczyk, Piątek.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane