Ekstraklasa | 2017-06-02 17:10:29 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: wisla.krakow.pl
Rafał Boguski postanowił związać swoją przyszłość z Wisłą Kraków. Dziś podpisał roczną umowę z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.
„Boguś” występuje pod Wawelem od sezonu 2005/2006. W tym czasie wraz z Białą Gwiazdą zdobył 3 tytuły mistrzowskie i 3 wicemistrzostwa. Do tego w barwach Wisły toczył boje w europejskich pucharach, rywalizując przeciwko takim markom, jak m.in. Tottenham Hotspur i FC Barcelona.
„Boguś” dla Wisły zdobył 55 goli i dołożył 39 asyst. Obecny sezon jest najlepszy dla Boguskiego w całej karierze. 11 bramek i 5 otwierających podań mówią same za siebie.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.