Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-06-02 17:10:29 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: wisla.krakow.pl

Boguski zostaje w Wiśle

Rafał Boguski postanowił związać swoją przyszłość z Wisłą Kraków. Dziś podpisał roczną umowę z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

„Boguś” występuje pod Wawelem od sezonu 2005/2006. W tym czasie wraz z Białą Gwiazdą zdobył 3 tytuły mistrzowskie i 3 wicemistrzostwa. Do tego w barwach Wisły toczył boje w europejskich pucharach, rywalizując przeciwko takim markom, jak m.in. Tottenham Hotspur i FC Barcelona.

„Boguś” dla Wisły zdobył 55 goli i dołożył 39 asyst. Obecny sezon jest najlepszy dla Boguskiego w całej karierze. 11 bramek i 5 otwierających podań mówią same za siebie.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane