Ekstraklasa | 2017-05-28 20:02:16 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: lechia.pl
Piłkarze Lechii Gdańsk udanie zakończyli sezon 2016/2017 na Stadionie Energa Gdańsk. W przedostatnim meczu rozgrywek Lotto Ekstraklasy Biało-Zieloni wysoko wygrali z Pogonią Szczecin – 4:0. Hat-trickiem popisał się Marco Paixao, a czwartą bramkę dołożył żegnający się z gdańskim zespołem Piotr Wiśniewski. W meczu z Pogonią zagrał również drugi z piłkarzy Lechii, którzy kończą swoją przygodę z drużyną – Mateusz Bąk.
Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin 4:0 (2:0)
Bramki: M. Paixao (20., 34., 70. karny), Wiśniewski (80.)
Żółte kartki: Nunes, Borysiuk, Vitoria, Wiśniewski – Tsintsadze, Rudol
Lechia: Kuciak (83. Bąk) – Haraslin, Vitoria, Maloca, Nunes – Krasić, Borysiuk, Sławczew, Wolski (71. F. Paixao), Peszko (76. Wiśniewski) – M. Paixao
Pogoń: Słowik – Niepsuj, Fojut, Obst, Rudol (61. Matynia) – Delev, Tsintsadze (61. Kort), Murawski, Drygas, Gyurcso – Listkowski (81. Kowalczyk)
Widzów: 20067
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.